Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări de ”Modernizarea infrastructurii rutiere forestiere in Orasul Singeorz Bai, judetul Bistrita-Nasaud”
- Număr anunț
- SCN1019824
- Autoritate contractantă
- ORASUL SINGEORZ-BAI (CUI 4347321)
- Furnizor / câștigător
- FRASINUL SRL (CUI 12337680)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.650.046 RON
- Valoare atribuită
- 6.646.575 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2018 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1010406
- Termen limită
- 31.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027066
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Studiu de fezabilitate_Part10.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part1.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part2.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part3.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part4.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part5.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part6.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part7.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part8.pdf.p7s
- 2. Studiu de fezabilitate_Part9.pdf.p7s
- 8_Caiet de sarcini_P+E dr forestiere Singeorz Bai_20.09.2018.doc.p7s
- 9_Formulare Singeorz Bai 20.09.2018.doc.p7s
- CU.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027066.pdf
- HCL_indicatori.pdf.p7s
- hot.53.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Asociați 1
SOMEŞ-TOP-GRUP S.R.L. CUI RO25138697
Valoare atribuită
6.646.575 RON
din 6.650.046 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 3.471 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.