Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie dezmembrare SJU Slobozia, jud. Ialomita și Documentatie actualizare Centru

Număr anunț
DA28959313
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.981.697 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.981.697 RON