Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,5% sub estimat

Lucrari de reparatii curente la constructii si instalatii - Pavilion J1, J2 si V4

Număr anunț
SCN1004601
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158.906,79 RON
Valoare atribuită
148.622,79 RON 6,5% sub estimat
Data publicării
15.06.2018 13:37
Anunț de atribuire
SCNA1002465
Termen limită
04.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1010442

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

148.622,79 RON

din 158.906,79 RON estimat 6,5%

Adjudecat la 93,5% din estimat · economie 10.284 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.