Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract de furnizare de Lotul nr. 1 Masina de curatat cartofi – CPV39714000-0 si Lotul nr. 2 Motosapa – CPV16000000-5

Număr anunț
SCN1019809
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
FLASH GRUP SRL (CUI 24416701)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.041,85 RON
Valoare atribuită
15.020 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.10.2018 09:16
Anunț de atribuire
SCNA1008210
Termen limită
26.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027024

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 15.041,85 RON Adjudecat: 15.020 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Masina de curatat cartofi 10.420 RON
2 Motosapa 4.621,85 RON FLASH GRUP S.R.L. 15.020 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FLASH GRUP SRL CUI RO 24416701

Valoare atribuită

15.020 RON

din 15.041,85 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 21,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.