Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 91,0% sub estimat
Rasini ionice schimbatoare de ioni ; Carbune activ granulat - 2 Loturi
- Număr anunț
- SCN1019795
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- BRENNTAG SRL (CUI 10751277)
- Cod CPV
- 24327400-6 · Produse pe baza de rasina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274.600 RON
- Valoare atribuită
- 24.700 RON 91,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2018 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1009307
- Termen limită
- 30.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026961
Documente
Documentația de atribuire
- CS carbune.pdf.p7s
- CS rasini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026961.pdf
- formulare.docx.p7s
- proiect contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BRENNTAG SRL CUI RO 10751277
Oferta 2
Individuala
Ofertant
A.N.V. TRADER SRL CUI RO 15032752
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SINTON SRL CUI 14618452
Valoare atribuită
24.700 RON
din 274.600 RON estimat
91,0%
Adjudecat la 9,0% din estimat · economie 249.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.