Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem informatic INFOPRIM: modul Asistenta Sociala

Număr anunț
DA28946411
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.017.940 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.017.940 RON