Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,8% sub estimat

Achizitie motostivuitor de mare capacitate

Număr anunț
SCN1019786
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
VECTRA EUROLIFT SERVICE SRL (CUI 6597308)
Cod CPV
44614310-3 · Utilaje de stivuire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179.831,93 RON
Valoare atribuită
119.000 RON 33,8% sub estimat
Data publicării
10.10.2018 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1007291
Termen limită
22.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027040

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

119.000 RON

din 179.831,93 RON estimat 33,8%

Adjudecat la 66,2% din estimat · economie 60.831,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.