Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE PROIECT EXIGENTELE B,D,E,F si Cc REABILITARE SCOALA GIMNAZIALA

Număr anunț
DA28959378
Autoritate contractantă
Comuna Madaras (CUI 14596052)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.777.316 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.777.316 RON