Atribuită Cumpărare directă

R7728/20.05.2024 - Jurnal plecari cap linie

Număr anunț
DA35763128
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.057 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.057 RON