Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Service on-site, Data Center și echipamente de comunicații aferente sistemului informatic integrat, implementat în cadrul proiectului ”Sistem informatic geografic de management agricol la CJ Dolj și UAT – uri, cod SMIS: 48381
- Număr anunț
- SCN1004583
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 23.880 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2018 12:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1002440
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011192
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
23.880 RON
din 24.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.