Atribuită Cumpărare directă

Pemetrexed Ditrometamina 500 mg x 1 flac. pulb. pt. conc. pt. sol. perf./ PEMETREXEDUM

Număr anunț
DA35749593
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33652300-8 · Imunosupresoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.202,36 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.202,36 RON