Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de colectare si eliminare deseuri medicale SCOLI si teste covid

Număr anunț
DA28964125
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”OANA-DIANA RENEA” FOCSANI (CUI 9725100)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.302.302 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.302.302 RON