Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE CHERESTEA
- Număr anunț
- SCN1004575
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.290 RON
- Valoare atribuită
- 27.277,60 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 12:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1002209
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011011
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTROUTIL 2002 SRL CUI 14856942
Valoare atribuită
27.277,60 RON
din 27.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro