Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet format din: 2× buc. Laptop : 2512,01 lei / buc 4× buc. Desktop : 2473,18 lei / buc 2× buc. Co

Număr anunț
DA28965689
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.591.623 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.591.623 RON