Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE APARAT AUTOMAT DE COLORARE
- Număr anunț
- SCN1004522
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.202 RON
- Valoare atribuită
- 169.800 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2018 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1003411
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010411
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Formulare.doc.p7s
- 4. Model contract de furnizare.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI APARAT AUTOMAT DE COLORARE.PDF.p7s
- FisaDate_DF1010411.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIST LIFE SCIENCE SRL CUI 24205119
Valoare atribuită
169.800 RON
din 170.202 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 402 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.