Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Modernizare infrastructură rutieră în comuna Șona, județul Alba
- Număr anunț
- SCN1004391
- Autoritate contractantă
- Comuna Sona (CUI 4562036)
- Furnizor / câștigător
- NEWAMPORT SWA CORP. (CUI 604173746)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.198.310,36 RON
- Valoare atribuită
- 9.883.521,45 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2018 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1004062
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010657
Documente
Documentația de atribuire
- CD_351_Sona_PT-1-semnat.7z.p7s
- CD_351_Sona_PT-2-semnat.7z.p7s
- FisaDate_DF1010657.pdf
- FORMULARE-semnat.docx.p7s
- lucrari-semnat.7z.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NEWAMPORT SWA CORP. CUI 604-173-746
Asociați 1
NEWAMPORT ASFALT SRL CUI 31868378
Oferta 2
Individuala
Ofertant
FLOREA GRUP SRL CUI RO 8273278
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PRENIS SRL CUI RO 6698361
Asociați 1
TOTAL NSA S.R.L. CUI RO 9315010
Valoare atribuită
9.883.521,45 RON
din 10.198.310,36 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 314.788,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.