Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMASA CU MANECA LUNGA ( FURNIZARE ARTICOLE DE IMBRACAMINTE) ADV1240945/23.09.2021

Număr anunț
DA28979552
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE POLITIE LOCALA SECTOR 6 (CUI 17314075)
Cod CPV
35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.070.886 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.070.886 RON