Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant maini pe baza de alcool, virucid, Soft Care Des E Spray Diversey, 5 l Aviz Biocide MS

Număr anunț
DA28969586
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.049.509 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.049.509 RON