Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat Kyato 9000 BTU A++ cu kit de instalare in limita a 3 ml si montaj inclus

Număr anunț
DA28975248
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.444.932 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.444.932 RON