Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lot 2 - dispozitiv electric suplimentare căldura – 1 bucata

Număr anunț
DA28959519
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
44621110-3 · Radiatoare pentru incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.962.960 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.962.960 RON