Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie conducta alimentare gaze a motoarelor care actioneaza compresoarele din Statia M2 Urziceni

Număr anunț
DA28945631
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI 34915261)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.357.410 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.357.410 RON