Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCAT SI TRANSPORT AUTO CALCAR

Număr anunț
DA28977109
Autoritate contractantă
Comuna Mioarele (CUI 4122507)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.124.974 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.124.974 RON