Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,9% sub estimat

INSTALATII DE VULCANIZAT BENZI

Număr anunț
CN1001222
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.875.000 RON
Valoare atribuită
4.998.490 RON 14,9% sub estimat
Data publicării
15.06.2018 01:37
Anunț de atribuire
CAN1006107
Termen limită
19.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 113-258062
Documentație de atribuire
DF1009777

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
FEMARIS SRL CUI RO 14211709

Valoare atribuită

4.998.490 RON

din 5.875.000 RON estimat 14,9%

Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 876.510 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.