Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere buldo-excavator pentru decolmatare albiei Crisului Baita si Lucrari in Orasul Stei

Număr anunț
DA28971411
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.205.597 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.205.597 RON