Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de zugrăvit bucătăriea Sala Tineret Comuna Poiana Sibiului

Număr anunț
DA28980040
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Sibiului (CUI 4307009)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.251.521 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.251.521 RON