Ofertă acceptată Cumpărare directă

Centrala Vitodens 100 32 kw combi cu montaj inclus

Număr anunț
DA28979579
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea (CUI 2541185)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.871.376 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.871.376 RON