Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie incarcare electrica I-CON Wallbox , activare RFID + Bluetooth, 7,4kW, conector T2 cu cablu

Număr anunț
DA28964944
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.658.880 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.658.880 RON