Ofertă acceptată Cumpărare directă

Birotica

Număr anunț
DA28978950
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014 RON
Valoare atribuită
33.070.231 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.070.231 RON

din 2.014 RON estimat