Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de informare și publicitate pentru proiectul cod SMIS 144726 finantat prin POC 2014 - 2020

Număr anunț
DA28961064
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.502.390 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
12.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.502.390 RON