Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE IT

Număr anunț
DA28984264
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,ALEXANDRU IOAN CUZA", MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978338)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.413.733 RON
Data publicării
12.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.413.733 RON