Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de revizie tehnică pentru autoturismul marca Dacia Duster cu nr. MAI 51173.

Număr anunț
DA28988965
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.351.085 RON
Data publicării
12.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.351.085 RON