Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lichid Dezinfectant de maini K-SEPT, virucid, pe baza de alcool etilic 75%, Grupa Principala 1, tip

Număr anunț
DA28966840
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PIETRARI (CUI 29143491)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.491.492 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.491.492 RON