Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cerere-declaratie tip pt acordarea unor dr. de asis. sociala M. Of. 968/11.10.2021;Ancheta sociala

Număr anunț
DA28990453
Autoritate contractantă
Comuna Izvoarele (CUI 2843256)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.958.480 RON
Data publicării
12.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.958.480 RON