Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie de spalat parbriz

Număr anunț
DA28970010
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.442.847 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.442.847 RON