Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manopera hardware la sediu client,RECONFIGURARE SISTEM,PACHET ACCESORII INFORMATICE

Număr anunț
DA28992586
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.282.810 RON
Data publicării
12.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.282.810 RON