Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii inlocuire anvelope de vară cu cele de iarnă Serviciul de Probatiune Bucureşti

Număr anunț
DA28986902
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.832.484 RON
Data publicării
12.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.832.484 RON