Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare documentatie tehnico-economica faza DALI - Sistem rutier Str. Coasta Campului

Număr anunț
DA28991640
Autoritate contractantă
ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.260.540 RON
Data publicării
12.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.260.540 RON