Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid State Drive (SSD) 500 GB

Număr anunț
DA28990859
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Cod CPV
30212000-8 · Hardware pentru minicomputere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
27.681.745 RON
Data publicării
12.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.681.745 RON