Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare DALI pentru ob. Modernizare DJ 123, km 41+000 -44+800, lim. judet Harghita - Valea Uzulu

Număr anunț
DA28971738
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE DRUMURI BACAU (CUI 14503401)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.402.889 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
13.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.402.889 RON