Atribuită Cumpărare directă

MONTAJ TEREN PORTABIL VOLEI GL Rm. Valcea

Număr anunț
DA35756105
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE VOLEI (CUI 4203741)
Furnizor / câștigător
FLOORCRAFT MONTAJ S.R.L. (CUI 46358288)
Cod CPV
45432130-4 · Lucrari de imbracare a podelelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.233 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.233 RON