Ofertă acceptată Cumpărare directă

REALIZARE DOCUMENTAȚIE TEHNICĂ ȘI SERVICII DE PROIECTARE INSTALAȚII LA FAZA DALI, DTAC SI PTH, ÎN VE

Număr anunț
DA28999084
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.368.853 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.368.853 RON