Ofertă acceptată Cumpărare directă

Membru specialist în comisia de recepţie la terminarea lucrarilor.

Număr anunț
DA29002333
Autoritate contractantă
Comuna Costache Negri (Primaria Comunei Costache Negri ,jud Galati) (CUI 3126772)
Cod CPV
71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.676.394 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.676.394 RON