Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub conector de joasa presiune CT compatibil Medrad/Imaxeon Vistron, Envision, Stellant, Salient

Număr anunț
DA28995106
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.335.105 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.335.105 RON