Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii spaleti,pervaze la geamuri si usi

Număr anunț
DA28997871
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA 'VICTOR JINGA (CUI 29034150)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.555.996 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.555.996 RON