Ofertă acceptată Cumpărare directă

Livrare si instalare sistem supraveghere video Full HD complet. Sistemul se instalaeaza conform ceri

Număr anunț
DA29004697
Autoritate contractantă
Colegiul National ”Gh. Vranceanu” Bacau (CUI 4278418)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.696.558 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.696.558 RON