Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente si CD, confetti 4x35mm, 10 coli, 23L, FELLOWES 53C

Număr anunț
DA29000185
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON