Ofertă acceptată Cumpărare directă

25UM58-P.AEU Monitor 25" LG 25UM58-P, Gaming, IPS, 21:9, DCI 2K 2560*1080, 5 ms, 250cd/m2, 1000:1, 1

Număr anunț
DA29004648
Autoritate contractantă
Academia Oamenilor de Stiinta din Romania (CUI 5091859)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.491.492 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.491.492 RON