Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare film documentar si de promovare

Număr anunț
DA29003843
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Cod CPV
92111250-9 · Productie de filme de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9 RON
Valoare atribuită
35.365.956 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.365.956 RON

din 9 RON estimat