Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED LG 22MK400H-B 22 inch 5ms Black

Număr anunț
DA28980586
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
30231000-7 · Ecrane si console de computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.198.965 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.198.965 RON