Atribuită
Anunț de participare
Contract de lucrări aferent investitiei ,,Extindere sistem alimentare cu apa si statie de tartare a apei in satele Baroiu, Tetoiu si Budele, Comuna Tetoiu, Judetul Valcea”
- Număr anunț
- SCN1066616
- Autoritate contractantă
- COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
- Furnizor / câștigător
- DROEXPERT DAVCONS S.R.L. (CUI 39440155)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.233.575,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.233.266,62 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 16:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1041600
- Termen limită
- 13.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081824
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DROEXPERT DAVCONS S.R.L. CUI RO39440155
Terți susținători 1
RODIAN INVEST SRL CUI RO23090797
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STEMA GRUP SRL CUI RO 22104290
Subcontractanți 1
VALLON SRL CUI RO 1467471
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CRISMIH MUR IMPEX SRL CUI RO28292487
Terți susținători 1
CORDEP SRL CUI 26045200
Valoare atribuită
1.233.266,62 RON
din 1.233.575,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro